Pereiti prie pagrindinio turinio
Rezervuoti:
+370 658 35 476
  • Plaunamo siurblio nuoma
  • Kainos
  • Atsiėmimas
  • Apie mus
  • Kontaktai
  • Straipsniai
  • Drėgmės surinkėjų nuoma
  • Langų valymo roboto nuoma

Kaip pašalinti drėgmę po statybų, betonavimo, tinkavimo, dažymo ar kitų remonto darbų?

2025-05-09

kaip_pasalinti_dregme_po_statybu_betonavimo_tinkavimo_dazymo_ar_kitu_remonto_darbu_.jpg

  Naujai statomi namai pasižymi itin geru sandarumu, todėl išbetonavus grindis, nuglaisčius arba išdažius sienas ar lubas – būtina pašalinti drėgmę.

Kodėl būtina pašalinti drėgmę?

Statybinės drėgmės džiovinimas po remonto būtinas, ypač jei naudojami cementinai pagrindai, nes esant labai geram pastato sandarumui – patalpos oras necirkuliuoja su lauko oru ir drėgmė lyg užsikoncervuoja, niekur nedingsta.

To pasekoje gali atsirasti nepageidaujami dariniai, pelėsis bei grybelis, išdažius paviršiai netolygiai išdžiūti, laminatas ar parketas gali išbrinkti, atsirasti nemalonūs kvapai ir remonto darbai užsitęsti ilgiau nei tikėtasi.

Kiek laiko džiūsta tinkas, glaistas, betonas ar kita statybinė drėgmė?

Įprastai betono 1cm gali džiūti iki savaitės, tinkas taip pat gali džiūti nuo savaitės iki kelių savaičių, priklausomai nuo jo sluoksnio storio. Glaistas ar dažai džiūsta nuo vienos iki kelių dienų, priklausomai nuo patalpos drėgmės.

Kodėl verta patalpas išsidžiovinti su drėgmės surinkėju?

Statybinis drėgmės surinkėjas gali apsaugoti nuo šių visų nemalonių pasekmių, tokių kaip pelėsio bei nemalonių kvapų atsiradimas. Pramoninis drėgmės surinkėjas padės daug greičiau išdžiovinti išbetonuotas grindis, ištinkuotus paviršius ir tęsti statybos, remonto darbus užtikrinant tinkamą drėgmės lygį patalpoje. Taip pat sutaupoma laiko, nes galima tęsti darbus nelaukiant kelis mėnesius.

Profesionalūs vokiški drėgmės surinkėjai Trotec TTK170 bei 171 pasižymi dideliu našumu ir geba surinkti net iki 52l drėgmės per parą.

Nenorint pirkti brangaus prietaiso jį galima tiesiog nebrangiai išsinuomoti pas mus už labai draugišką kainą. Statybinės drėgmės džiovinimas vyks labai greitai ir bus apsisaugoma nuo pelėsio, blogų kvapų, neplanuotų išlaidų bei bus galima sklandžiai tęsti remonto darbus.

Drėgmės surinkėjas nuoma Kaunas

Kodėl rasoja langai ir ką daryti, kad nerasotų?

2025-05-09
kodel_rasoja_langai_ir_ka_daryti_kad_jie_nerasotu__1_.jpg

  Rasojantys langai yra labai dažnas galvos skausmas buto ar namo gyventojams ypač atvėsus orams. Tai aiškus signalas apie per didelį drėgmės kiekį patalpoje. Norint išvengti pelėsio, grybelių, nemalonių kvapų ar kitų sveikatą trikdančių ir pastatą gadinančių padarinių – reikėtų pasvarstyti, ką visgi daryti, kad langai nerasotų.

Pagrindinės langų rasojimo priežastys per didelis drėgmės kiekis.

Kodėl rasoja langai iš vidaus?

Iš vidaus langai rasoja dėl drėgno oro patalpoje, kai lango stiklas yra šaltesnis nei oro rasos taškas, ko pasekoje ant stiklo susidaro ir kaupiasi kondensatas.

Taip nutinka, kai patalpos prastai vėdinamos, palaikoma per žema temperatūra kambaryje, sudžiaunami skalbiniai, nesandariai sudėti langai, patalpoje laikomi drėgmę kaupiantys gyvi augalai ar akvariumai. Taip pat, po dažymo, tinkavimo, glaistymo ar betonavimo nebuvo surinkta drėgmė.

Kodėl rasoja langai iš lauko?

Langų rasojimas iš lauko pusės nėra blogas ženklas, tai reiškia, kad langai yra labai geri šilumos izoliarotiai. Taip dažniausiai nutinka rytais, kai oro temperatūra greitai nukrenta, esant aukštai oro drėgmei. Tokiu atveju nieko daryti nereikia, nes tai natūralus reiškinys.

Kaip sutvarkyti rasojančius langus ir išvengti kondensato ant langų?

Pirmiausia reikėtų reguliariai praverti langus, natūraliai pravėdinti drėgną patalpą keliskart per dieną bent po 5 minutes. Vengti drėgmę skleidžiančių dalykų, tokių kaip augalai, akvariumai, skalbinių džiaustymas drėgname kambaryje, kuriame rasoja langai.
Pravartu pamąstyti apie rekuperacijos, ventiliavimo ar kondicionavimo sistemas, kad oras būtų labiau cirkuliuojamas.

Taip pat, naudinga pakelti kambario temperatūrą, nes dažnu atveju kondensatas ant langų kaupiasi esan žemesnei kambario temeratūrai.

Jei drėgmė yra sena problema namuose – vertėtų bent kartą ją surinkti su profesionaliais drėgmės surinktuvais. Statybinis dėgmės surinkėjas kainuoja gan brangiai, tačiau pigiai galite išsinuomoti pramoninį drėgmės surinkėją pas mus ir profesionaliai išsausinti patalpą.

Drėgmės surinkėjas nuoma Kaune  

Kaip pašalinti drėgmę iš namų, rūsio ar automobilio salono

2025-05-08
kaip pasalinti dregme is namu rusio ar automobilio salono.jpg

  Per didelis drėgmės kiekis namuose ar automobiliuose gali paskatinti grybelio, pelėsio bei kitų nemalonių kvapų atsiradimą, o ilguoju laikotarpiu pakenkti sveikatai ar pačiai patalpos konstrukcijai. Taip pat, esant dideliam drėgmės kiekiui automobilyje, sėdynės gali pradėti pelyti, o automobilio kėbulas greičiau pradėti rūdyti.
Norint apsisaugoti nuo šių prastų pasekmių reikėtų atlikti keletą žingsnių

Kaip pašalinti drėgmę iš namų

Norint pašalinti drėgmę namuose, rūsiuose ar kitose patalpose reikėtų pirmiausiai gerai išvėdinti, atverti langus, ypač patalpose, kuriose daugiausia drėgmės, tokiose kaip vonios kambarys, virtuvė ar rūsys, kuriame kaupiasi vanduo. Tokiu būdu bus išleidžiamas drėgnas oras. Verta pasvarstyti apie ventiliavimo rekuperacijos sistemos įsirengimą, tačiau neturint galimybės, galima tiesiog gerai pravėdinti, sukurti skersvėjį, kas nieko nekainuos.
Ko gero efektyviausias patalpos sausinimo metodas yra drėgmės surinktuvo naudojimas. Pramoninis drėgmės surinkėjas kainuoja gan brangiai, tačiau galima jį pigiai išsinuomoti pas mus Kaune ir pašalinti perteklinę drėgmę iš patalpų. Statybinis drėgmės surinkėjas Trotec TTK170 ir 171 gali sausinti patalpas iki 100kv m., todėl galima efektyviai ir greitai išsausinti net didelį pastatą.

Rekomenduojama pašalinti drėgmę sukeliančius šaltinius, nedžiauti išskalbtų drabužių patalpoje, pakeisti nesandarias vamzdžių jungtis, užsandarinti nesandarumus iš lauko.

Kaip pašalinti drėgmę iš automobilio salono

Automobilio salone ypač po šaltojo metų laiko, kai lipama šlapias ar snieguotais batais, salono sėdynės bei kilimėliai prisigeria drėgmės.

Pirmiausiai reikėtų gerai pravėdinti saloną atidarius visas duris. Tai gan efektyvus metodas, tačiau cirkuliuojantis oras visiškai salono neišdžiovins.

Efektyviausiai automobilio salonas išdžiovinamas, taip pat, su drėgmės surinkėju. Pramoninis drėgmės surinktuvas yra labai didelio našumo, todėl greitai išsausins visą saloną per trumpą laiką.

Esant nedideliam drėgmės kiekiui galima naudoti namuose turimas drėgmę sugeriančias priemones, kaip soda, ryžiai ar aktyvioji anglis ar specialius sausiklius, pagalvėles.

Galima naudoti ventilatorius salono pravėdinimui, taip pat reguliariai keisti automobilio salono filtrą. Galima minimaliai praverti langus parai ar dviems, kad drėgnas salono oras galėtų išgaruoti.

Šiais metodais apsisaugosite nuo nemalonių kvapų, pelėsio, langų rasojimo ir sumažinsite kėbulo rūdžių atsiradimo tikimybę salone.

Jei nenorite pirkti brangaus drėgmės surinkėjo, jį galite pigiai išsinuomoti pas mus!

Drėgmės surinkėjas nuoma Kaune


Magnetinis langų valytuvas – Ar tikrai veiksmingas?

2025-02-21

magnetinis_langu_valytuvas_ar_tikrai_veiksmingas__1_.jpg

    Langų valymas yra ne itin malonus darbas, kurį tenka daryti dažniau nei norėtųsi. Tačiau vieną dieną netyčia pastebėjote vaizdo įrašą, kuriame pavaizduotas laimingas azijietis lengvai ir greitai plaunantis langus tuo pat metu iš abiejų stiklo pusių su magnetiniu langų valytuvu. Iškart užsimanome tokio paties valytuvo, puolame ieškoti internete ir susigluminame perskaitę gausybę blogų atsiliepimų arba keletą gerų, kurie neskamba kaip tikro kliento palikti komentarai.


Tai kaip žinoti, magnetinis langų valytuvas veiksmingas prietaisas ar dar viena prekė, kurią įsigysime, išmėginsime ir daugiau nebenaudosime?

Dažną klientą sugundo šio langų valytuvo privalumai – gebėjimas vienu metu valyti stiklą iš abiejų pusių, procesas reklaminiuose vaizdo įrašuose atrodo labai greitas. Dar labai dideliu privalumu laikomas saugumas – nereikia pavojingai persisverti pro langą rizikuojant iškristi.

Tačiau galiausiai klientai susiduria su realybe: didžiausias magnetinio langų valytuvo trūkumas - magnetas būna per silpnas lietuviškiems langų stiklo paketams. Esant per storam stiklo paketui – magnetas dažniausiai nepajėgia pritraukti ir išsilaikyti ant stiklo, todėl dažnai išorinė valytuvo dalis nukrenta. Ji pririšama šniūreliu prie rankos, bet tai problemos neišsprendžia.

Planuojant pirkti vertėtų ieškotis bent jau storesniems langams skirto valytuvo (bent 15-30mm storio stiklo paketui valyti).

Net įsigijus storesniam stiklui skirtą valytuvą dažnai pastebima, kad valymo procesas nėra toks manevringas ir kokybiškas kaip reklaminiuose vaizdo įrašuose, todėl nereikėtų nustebti, jei liks dryžiai, nepavyks pasiekti stiklo kampų ar nuolat nukris išorinė valytuvo dalis, esanti lauko pusėje.

Ar verta pirkti dvigubą magnetinį langų valytuvą?

Atsakymas į šį klausimą labai individualus. Jei gyvenate labai aukštai ir reikia išsivalyti nevarstomus langus, o siekti labai pavojinga – tokiu atveju galima apsvarstyti įsigijimo galimybę, tačiau profesionalios valymo paslaugos nenaudoja tokių prietaisų dėl prasto efektyvumo. Dauguma klientų nusivilia pabandę, todėl stebuklų tikėtis nereikėtų.

Galite nebrangiai išsinuomoti langų valymo robotą ar langų valymo siurbliuką su teleskopinėmis lazdomis ir kokybiškai išsivalyti langus ir neapsikrauti prietaisais, kurie didžiąją laiko dalį stovės nenaudojami.


Langų valymo roboto nuoma

Baldų pervilkimas ir restauravimas. Ar verta?

2025-02-07

baldu_pervilkimas_ar_verta_.jpg

  Galbūt turite savo pamėgtą sofą, kėdes ar kokį kitą medžiaginį baldą, kurio išvaizda susidėvėjo. Kyla klausimas, ką daryti toliau? Pirkti naujo baldo nesinori, bet jau net gėda darosi pasikviesti svečius, kai baldo audinio susidėvėjimas bei dėmės taip bado akis...
Yra du pasirinkimai – pervilkti baldo medžiagą arba profesionaliai juos išsiplauti.

Baldo pervilkimas yra ganėtinai brangus, todėl apie jį pasvarstyti vertėtų tik tokiais atvejais, kai audinys yra suplyšęs ir medžiaga visiškai išblukusi. Taip pat jei labai nepatinka medžiagos spalva, tekstūra ar ji linkusi kaupti dulkių erkutes bei kitus alergenus.

Verta atsižvelgti į tai, kad pervilkimas gali kainuoti brangiau nei naujo baldo įsigijimas!

Jei baldas antikvarinis, prabangus ir jo medžiaga pažeista, įplyšusi – ko gero teks naudotis pervilkimo paslaugomis.

Tačiau labai dažnu atveju net ir antikvarinius baldus galima kokybiškai išsiplauti bei atsinaujinti patiems giluminio valymo būdu su plaunančiu siurbliu.
Jei ant baldo yra įsisenėjusios dėmės nuo maisto, purvų, augintinių ir tiesiog vizualiai atrodo neestetiškai, bet jis nėra suplyšęs ar kitaip mechaniškai pažeistas – galima kokybiškai jį atnaujinti naudojant specialią chemiją ir plaunantį siurblį.
Taip pat galima puikiai susidoroti ir su nemaloniais augintinių ar vaikų šlapimo paliktais kvapais.

Tad jei nėra mechaniškai pažeista medžiaga, baldai nesudriskę ir nepradilę, visiškai neišblukę – galite pirmiausiai pabandyti juos atsinaujinti plaunančiu siurbliu.

Daugybė mūsų klientų planavo išmesti baldus, domėjosi medžiagos pervilkimo kainomis, bet galiausiai pabandė išsinuomoti plaunantį siurblį ir liko labai patenkinti rezultatais: atgaivino baldo spalvas, išplovė dėmes bei dulkių erkutes ir po valymo baldai atrodė kaip nauji.

Jei ir jums kyla dvejonė dėl pervilkimo – labai rekomenduojam prieš samdant brangias restauracijos ir pervilkimo paslaugas pirmiausia pabandyti atlikti cheminį valymą su plaunančiu siurbliu. Dažnu atveju to ir užtenka, kad baldas ir vėl atrodytų kaip naujas.


Plaunamo siurblio nuoma

Kaip išvalyti makiažo, tušo, lūpdažio ar dirbtinio įdegio dėmes iš baldų

2025-02-06

makiazo__tuso__lupdazio_ar_dirbtinio_idegio_demiu_salinimas_nuo_baldu__1_.jpg

   Grožis reikalauja aukų, bet kartais tomis aukomis gali tapti ir sofa, kėdė, kilimėlis ar čiužinys. Staiga gali tekti ieškoti būdo išvalyti akių tušo ar lūpdažio dėmes iš tekstilinių namų baldų arba dirbtinio įdegio paliktas dėmes iš čiužinio. Yra keletas metodų, padėsiančių susitvarkyti su šiomis dėmėmis namų sąlygomis, todėl trumpai apie juos pakalbėkime.

  • Akių tušo dėmes galima pašalinti naudjant kepimo sodą. Reikėtų sumaišyti kepimo sodą su vandeniu ir su pasigaminta pasta atsargiai įtrinti akių tušo paliktą dėmę. Palaukus keletą minučių galima nuvalyti. Taip pat veiksmingai pašalinti tušo dėmes nuo baldo gali padėti citrinos rūgštis, kuria sumaišius su vandeniu reikėtų įtrinti dėmę pasistengiant jos neišplėsti į šalis.

  • Lūpų dažų paliktas dėmes galima pašalinti su indų plovikliu. Tiesiog reikėtų suvilgyti skudurėlį ar kempinėlę su vandeniu ir užlašinus indų ploviklio sukamais judesiais pašalinti dėmę. Dar vienas metodas yra vandens ir acto rūgšties tirpalas. Actą sumaišyti lygiomis dalimis su vandeniu ir gautu tirpalu valyti dėmę.

  • Dirbtinio įdegio palikti plėmai šalinami su baltuoju actu ir soda. Tiesiog apšlakstykite dėmes actu, užberkite kepimo sodos ir po keleto minučių kruopščiai viską nuvalykite. Taip pat galima naudoti citrinų sultis ir valgomąją druską, alternatyviai kaip ir actą su soda.

  • Veido pudrą nuo baldo reiktų šalinti dviem etapais - sausuoju ir drėgnuoju. Pradžioje reikėtų nusiurbti ar surinkti birius pudros likučius nuo paviršiaus sausuoju būdu, kad jų be reikalo neįtrintumėme į baldą, o tada galima naudoti acto ir vandens mišinį koncentracija 1:1 arba naudoti indų ploviklį su drėgna kempinėle - atsargiai įtrinti dėmę iki kol ji išnyks. Taip pat gali pasitarnauti ir kepimo sodos su vandeniu pasta.

  • Kokosų ar kiti kūno aliejai yra riebalinio tipo, todėl juos galima išvalyti nuriebalinančiomis priemonėmis, tokiomis kaip indų ploviklis.

  • Nagų laką išvlyti pavyks tik su acetonu ar stipresniu alkoholiu, spiritu.


Jei šios namuose turimos priemonės iki galo nepadės išspresti išterliotų baldų problemos, galima išplauti baldus su plaunančiu siurbliu ir specialia chemija. O kad nereikėtų pirkti brangaus siurblio – jį galite pigiai išsinuomoti pas mus ir atsinaujinti visus namų baldus, kilimus ir čiužinius bei panaikinti visas makiažo paliktas dėmes.


Plaunamas siurblys, nuoma

Kaip išvalyti flomasterio bei markerio dėmes namų sąlygomis

2025-02-05

flomasterio_ir_markerio_demiu_salinimas_namu_salygomis_.jpg

   Dažnai tėvai palikę vaiką spalvinti knygutę suranda staigmenėlę ant baldų, sienų ar kilmų.  Flomasterio ar markerio dėmės išsivalo ypač sunkiai ir tampa nemenku galvos skausmu. Tačiau su šio tipo dėmėmis galima susitvarkyti ir namų salygomis. Trumpai pakalbėkime apie tai.

  •  Vienas iš valymo metodų, ką vertėtų pabandyti pirmiausiai yra indų ploviklis. Juo reikėtų aplašinti drėgną, švarią kempinėlę ir patrinti flomasterio žymes. Pabaigus - nusausinti popieriniu rankšluostėliu. Priklausomai nuo paviršiaus ir nuo flomasterio ar markerio sudėties, šis metodas gali pašalinti dėmę ir būti veiksmmingas, tačiau jei žymė jau spėjo įsisenėti ar labai stipriai įsigėrė į tekstilę – galima bandyti kitus metodus.

  • Kiekvienuose namuose galima surasti acto ir sodos. Šių medžiagų mišinys taip pat gali gerai pasitarnauti bandant pašalinti flomasterio dėmes. Reikėtų actą praskiesti su vandeniu lygiomis dalimis ir užpilti ant supieštos vietos. Tada apiberti soda ir kruopščiai įtrinti. Kiek pašveitus galima nusiurbti sodą nuo baldo ar kilimo paviršiaus ir drėgnu, šiltame vandenyje suvilgytu skudurėliu nuvalyti.

  • Dar viena namuose dažnai turima priemonė yra rankų dezinfekantas. Juo taip pat galima pamėginti kuopščiai ištinti markerio ar flomasterio paliktas žymes ir su drėgnu rankšluostėliu nusausinti.

  • Spiritas taip pat gali pagelbėti – reikėtų juo įtrinti dėmes ir po keleto minučių nuvalyti šiltame vandenyje pavilgytu rankšluostėliu.

  • Flomasterių dėmės ne visada lengvai išsivalo naudojant namuose turimas priemones, todėl galima jas pabandyti išplauti su specialia chemija ir plaunančiu siurbliu.

    Plaunantis siurblys yra gan brangus prietaisas, tačiau nebūtina jo pirkti, galite išsinuomoti pas mus už labai draugišką kainą ir išplauti flamasterių bei markerių paliktas dėmes naudojant stipresnę chemiją, kurios taip pat parūpinsime.


Plaunamo siurblio nuoma

Kaip nusausinti užlietą patalpą

2025-02-04

kaip nusausinti uzlieta patalpa

   Kartais nutinka netikėtų avarijų: kaimynas „iš viršaus“ užlieja butą; skalbimo mašinos gedimas, vandens ar nuotekų žarnelė pratrūksta ir apsemia patalpas; pratrūksta radiatorius... 

Susidūrus su šiomis nelaimėmis veikti reikia kaip įmanoma greičiau.

  • Pirmiausia reikėtų surasti užliejimo šaltinį ir jį kuo greičiau jį sustabdyti prieš tai įsitikinus, kad atjungti visi elektros prietaisai, kuriuos gali pasiekti vanduo.

  • Tada reikėtų užfiksuoti padarinius nufotografuojant ar nufilmuojant telefonu, nes įrodymų ko gero prireiks draudimo įmonei žalos įvertinimui.

  • Surinkti visą patalpoje išsiliejusį vandenį. Tai galima padaryti susemiant su indais, kibirėliais, grindų šluostėmis, kempinėmis ir rankšluosčiais. Kilimus ir kimines dangas efektyviausia būtų išsiurbti su plaunančiu siurbliu, tuo pačiu ir praplauti naudojant specialią chemiją, kad drėgmės dangoje liktų kuo mažiau, o taip pat baldų ar kiliminės dangos medžiaga būtų dezinfekuota.

  • Būtų naudinga patalpą gerai išvėdinti ir surinkti drėgmę naudonat drėgmės surinktuvą. Esant per dideliam drėgmės lygiui gali įsiveisti pelėsis, todėl derėtų tinkamai nusausinti patalapą.

  • Kurį laiką reiktų stebėti ar neatsiranda pelėsio ir jo kvapų. Atsiradus – reiktų naudoti specialias priemones, skirtas pelėsiui naikinti.


  Greitai reaguojant ir nusausinus patalpas bei surinkus drėgmę ženkliai sumažėja pelėsio įsiveisimo tikimybė, o taip pat ir grindys, lubos ar sienos yra mažiau pažeidžiamos.

  Specialiai pirkti tokių brangių prietiasų kaip plaunantis siurblys ar drėgmės surinkėjas nėra būtina. Visada galite išsinuomoti šiuos prietaisus pas mus už labai draugišką kainą ir ne tik susitvarkyti su patalpos apsėmimo problema, bet ir tuo pačiu atsinaujinti visus namų baldus, kilimus ar automobilių salonus.


Plaunamo siurblio nuoma


Drėgmės surinkėjas, nuoma

Kaip panaikinti rūkalų kvapą automobilio salone namų sąlygomis

2025-02-03

kaip_panaikinti_rukalu_kvapa_automobilyje.jpg

    Įsigijus naudotą automobilį dažnai susiduriama su problema – nemaloniu automobilio salono kvapu, nes buvęs automobilio savininkas ko gero rūkė ir nesivargindavo išlipti tai daryti lauke.

Yra keletas metodų kaip panaikinti tą nemalonų dūmų kvapą, kurio įsigėręs visas automobilio salonas.

  • Pirmasis savaime suprantamas metodas yra bandymas išvėdinti atidarius visas dureles ir palikus kelioms valandoms, kad vėjas prapūstų saloną. Puikiai pasitarnautų ir ventiliatorius, kuris išjudintų medžiagoje įsigėrusį rūkalų tvaiką.

  • Kone kiekvienuose namuose rastumėme acto rūgšties, ji gali puikiai pasitarnauti, nes pasižymi kvapus neutralizuojančiom savybėm. Reikėtų lygiomis dalimis sumaišyti actą su vandeniu ir apipurkšti visus paviršius, kurie skleidžia nemalonius rūkalų kvapus.

  • Taip pat namuose turima kepimo soda gali puikiai sugerti kvapus. Tiesiog reikėtų ja apibarstyti medžiagines salono dalis ir palikti per naktį. Kitą dieną nusiurbti sodą siurbliu.

  • Kavos pupelės, kaip ir soda, pasižyi kvapus sugeriančiomis savybėmis, todėl galima įberti į lėkšteles ir palikti per naktį pastovėti. Kava ne tik sugers kvapus, bet ir skleis savo aromatą.

  • Taip pat bene veiksmingiausi cigarečių kvapų šlinimo metodai yra ozonavimas su specialiu aparatu, garinimas su garo valytuvu arba cheminis salono plovimas plaunančiu siurbliu.

Nemalonų dūmų kvapą iš salono pašalinti galima ir namuose turimomis priemonėmis, tačiau greičiausiai ir efektyviausiai tai galima padaryti su gariniais ar plaunančiais siurbliais.

O kad nereiktų pirkti brangaus siurblio ar garo aparato, juos galite išsinuomoti pas mus už labai draugišką kainą ir patys profesionaliai išsiplauti automobilio saloną bei visus namų baldus vienu kartu.


Plaunančio siurblio ir garo valytuvo nuoma

Plaunančio siurblio Karcher Puzzi 10/1 bei Puzzi 8/1 privalumai ir trūkumai

2025-01-30

plaunamo siurblio karcher puzzi 10 1 ir 8/1 privalumai ir trukumai

Plaunantys siurbliai yra bene geriausias būdas išplauti ir atsinaujinti baldus, kilimus, čiužinius, atomobilių salonus ir kitus tekstilinius paviršius. Pats populiariausias pasirinkimas plaunančių siurblių srityje Lietuvoje šiuo metu yra gerai žinomo vokiško prekinio ženklo Karcher siurbliai.

Populiariausi modeliai yra Karcher Puzzi 10/1 ir Puzzi 8/1 C, kurių privalumus ir trūkumus trumpai apžvelgsime.

  • Pagrindinis šių siurblių privalumas yra gebėjimas efektyviai išplauti baldus. Dėl savo galios šie siurbliai puikiai atlieka giluminį baldų valymą efektyviai pašalindami visus medžiagoje susikaupusius nešvarumus, dulkes, išplauna įvairaus tipo dėmes  greta naudojant kokybišką chemiją, o elektyvumas juk svarbiausias kriterijus atliekant baldų ar kilimų valymą.

  • Kitas privalumas yra greitas išdžūvimo procesas. Kadangi siurblys gan galingas – jis pajėgia ištraukti daug skysčio, todėl baldas labai greitai išdžiūsta vos per 4-12 valandų, priklausomai nuo patalpos temperatūros.

  • Paprastas naudojimas yra dar vienas šių siurblių privalumas, jo išmokstama labai greitai. Vis dar gyvuoja mitas, kad cheminis baldų valymas yra sudėtinga procedūra, tačiau bent kartą pabandę, klientai supranta, kad tai taip pat paprasta kaip naudotis įprastu siurbliu, tik pradžioje reikia apipurkšti su chemija, o po to viską iš eilės nusiurbinėti.

  • Puzzi 10/1 už 8/1 yra pranašesnis didesne talpa ir kilimų kotu bei antgaliu. Su šiuo antgaliu daug patogiau plauti kilimus ir kilimines dangas, nes nereikia ropoti keliais ir nusiurbinėti didelį plotą susirietus ant žemės. Tai galiima atlikti atsistojus lyg su įprastu dulkių siurbliu. Šis privalumas ypač aktualus tiems, kas turi kilimų ar kiliminių dangų – tai gerokai palengvina visą procesą.

  • Šie siurbliai pagaminti iš tvirtos konstrukcijos, todėl gali ilgai tarnauti - yra skirti pramonei bei profesionaliam naudojimui. Puzzi 10/1 yra bene pats dažniausias valymo paslaugas atliekančių žmonių pasirinkimas Lietuvoje.

  Tačiau yra keletas dažnai pastebimų trūkumų

  • Bene dažniausiai klientų išskiamas trūkumas yra didelė siurblio kaina. Puzzi 10/1 yra brangesnis už 8/1 modelį, tačiau yra universalesnis ir turi savo privalumus. Siurblio dalys taip pat brangios. Pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotarpiui dažniausiai sugendanti siurblio detalė – apipurškimo pompos varikliukas turi būti pakeistas, o jis šiuo metu kainuoja virš 130€. Kitos dalys taip pat ne itin pigios, tačiau gera kokybė - kainuoja.
  • Kitas didelis trūkumas yra dideli gabaritai. Nors Puzzi 8/1 modelis kiek mažesnis, tačiau vis tiek yra gan griozdiškas ir reikalauja nemažai vietos namų sandėliukuose. Jų svoriai su pakuote ir priedais yra Puzzi 8/1 - 11,4kg, o Puzzi 10/1 - 16,1kg, todėl yra gan sunkūs.


  • Dar vienas minusas – poreikis reguliariai pravalyti purkštukus, kotą, antgalius, filtrus, kur gali susikaupti nešvarumai, kas atima šiek tiek laiko. Dažnai gali tekti keisti tarpines, nes jos greitai susidėvi.

Jei nenorite pirkti plaunančio siurblio – galite jį nebrangiai išsinuomoti pas mus ir išvengti tų visų trūkumų.

Karcher Puzzi 10/1 nuoma

Kaip panaikinti prakaito dėmes iš čiužinio namų sąlygomis

2025-01-29

prakaito demiu is ciuzinio salinimas.jpg

    Tikriausiai kiekvienas neišvengiamai karts nuo karto peršalame, susergame, pasigauname virusą, kuris paguldo mus į lovą, o norint pasveikti reikia gerti daug arbatų ir gausiai prakaituoti. Po kurio laiko pasveikstame, tačiau prakaito dėmės čiužinyje lieka ir bado akis. Kyla klausimas, kaipgi jas išvalyti?
Samdyti valymo paslaugas, vežti čiužinį į valyką ar pikti naują – per brangus sprendimas.

Kaip išvalyti prakaito plėmus namuose turimomis priemonėmis?

  • Čia į pagalbą gali ateiti soda ir actas. Ko gero visi namuose turime šiuos du ingridientus, kurie gali puikiai pasitarnauti kovoje su prakaito dėmėmis. Reikėtų sumaišyti acto rūgštį su vandeniu koncentracija 1:2, pavyzdžiui, 100ml acto ir 200ml vandens, ir gautu tirpalu gausiai apipurkšti ar apšlakstyti prakaito dėmes, leisti pamirkti apie 10 minučių. Tada reikėtų apiberti kepimo soda ir palaukus dar bent 10 minučių nusiurbti sodą siurbliu.
  • Kitas gan stiprus namuose turimas chemikalas, kuris gali puikiai pasitarnauti šalinant prakaito dėmes yra vandenilio peroksidas. Reikėtų sumaišyti 3% vandenilio peroksidą su šlakeliu indų ploviklio ir šaukštu kepimo sodos, mišinėlį reikėtų užtepti ant prakaito plėmų, truputėlį įtrinti ir palikti bent 10 minučių. Tada kruopščiai nusiurbti dulkių siurbliu visus likučius. Vandenilio peroksidas pasižymi balinančiomis savybėmis, todėl esant čiužiniui ne baltos spalvos – gali kiek pabalti.
  • Taip pat, visi namuose turi skysto muilo arba skalbinių ploviklio, kuris, nors ir silpnesnio efektyvumo nei prieš tai paminėtos priemonės, tačiau taip pat gali būti veiksmingas. Reikėtų drėgną šluostę suvilgyti skystu muilu ar skalbinių plovikliu ir įtrinti dėmes. Tai gali geriausiai suveikti, jei prakaito dėmės dar nėra labai įsisenėjusios.

  • Taip pat, bene profesionaliausias metodas, kurį galite atlikti patys yra išplauti su specialia chemija naudojant plaunantį dulkių siurblį. Giluminis čiužinio valymas yra labai paprastas ir efektyvus procesas, kuriuo pašalinsite ne tik prakaito dėmes nuo čiužinio, bet ir įvairius alergenus bei dulkių erkutes.

Pas mus labai draugiška kaina galite išsinuomoti plaunantį siurblį Karcher Puzzi 10/1 ir atsinaujinti ne tik čiužinius, bet ir visus namų baldus ir kilimus. Chemija ir visais priedais pasirūpinsime mes.


Plaunančio siurblio nuoma

Langų valymo įrankiai, prietaisai ar robotai – ką pasirinkti?

2025-01-28

langu valymo irankiai prietaisai robotai ka pasirinkti.jpg
    Langų valymas yra neišvengiamas kiekvienuose namuose. Tai ne itin malonus procesas, kurį norisi kiek įmanoma palengvinti. Rinkoje vis populiarėja langų valymo robotai, langų valymo siurbliukai, bet dažnas lieka prie tradicinių metodų su šluoste ir popieriniais rankšluosčiais ar profesionaliais langų valytuvais. Kaip žinoti, kas geriausiai tiktų jums?

Šį klausimą sau galėsite atsakyti apžvelgę visus galimus variantus, nes vieno visiems tinkančio sprendimo – nėra.

  • Langų valymo robotas yra vis dar naujovė ir tikrai nėra pats tobuliausias langų valymo įrankis. Daug kam nepatogumą sukelia nuolatinis roboto perkėlimas nuo vieno stiklo ant kito. Kažkas skundžiasi dažnu užstrigimu ar dryžių palikimu, bet šie dalykai dažniausiai pasireiškia netinkamai sudrėkinus ar  blogai išplovus šluostes.
Pagrindiniai langų valymo roboto privalumai yra laiko taupymas – tuo pat metu galima skaityti knygą ar užsiimti kita namų ruošos veikla, bet stovėdami ir prižiūrėdami robotą, ko gero, laiko nesutaupysite.
Taip pat didelis roboto pranašumas yra saugumas – juo galima išvalyti net ir labai aukštus vitrininius langus, sunkiai pasiekiamus balkono stiklus, todėl šis pasirinkimas labiausiai tinka nemėgstantiems langų valymo žmonėms.

Nepriekaištingų rezultatų tikėtis būtų naivu lyginant su kitais valymo prietaisais, tačiau fiziškai tai pats lengviausias būdas.

  • Langų siurbliukai, tokie kaip Karcher WVP 10 Adv yra daug greitesnio ir kokybiškesnio stiklų ir paviršių valymo pasirinkimas. Veikimo principas yra labai panašus į tradicinį valymą, bet šiuo atveju šluostė yra pritvirtinta prie pukštuvėlio, todėl išpurkšti langą valikliu ir jį ištrinti šluoste užtrunka daug greičiau nei tradiciniais metodais su paprasta šluoste. Siurbliukas su guma susiurbia visą „išmozotą“ paviršiaus drėgmę, todėl visas langų valymo procesas trunka daug greičiau.
Taip pat galima prisijungti teleskopines lazdas tiek stiklo ištrynimui, tiek stiklo nusiurbimui, todėl nereikia aukštai siekti lipti ant kėdžių, kopėčių.

  • Profesionalūs langų valytuvai taip pat labai kokybiškas langų valymo pasirinkimas, tačiau čia jau reikės šiek tiek sunkiau padirbėti - siekti kiekvieną lango kampelį, kad su guminiu valytuvėliu būtų galima nuvesti drėgmę stiklu zigzagais žemyn.

  • Natūralūs valymo metodai taip pat galimas langų valymo pasirinkimas, tereikia šluostės, kempinėlės ir mikropluošto skudurėlio ar popierinių rankšluosčių nusausinimui. Šiuo būdu taip pat galima pasiekti labai gerus rezultatus, tačiau gali prireikti daugiau darbo ir kantrybės.


Tai kaip visgi pasirinkti labiausiai sau tinkantį langų valymo įrankį?

Sunkiai prieinamoms vietoms, aukštiems langams, kur reikia pavojingai siekti rizikuojant nukristi, valant balkono langus – bene saugiausias pasirinkimas yra langų robotas. Taip pat ir labiausiai nemėgstantiems šio darbo – langų robotas yra neblogas sprendimas.

Langų siurbliukas labiau tinka greitam ir kokybiškesniam langų valymui, o profesionalūs valytuvai – nepriekaištingiausios švaros siekiantiems įdėjus truputį daugiau darbo ir pastangų. Tradicinis valymo metodas su šluostėmis užtruks ilgiausiau ir reikalaus daugiausiai pastangų, bet taip pat galima pasiekti gerus rezultatus.

Langų robotai ar siurbliukai yra ne itin pigūs, tačiau juos galite pigiai išsinuomoti pas mus ir atsinaujinti namų stiklus kaip profesionalai lengvai ir kokybiškai. Juk neverta įsigyti prietaiso, kuris didžiąją laiko dalį bus nenaudojimas ir greitai morališkai pasens.


Langų roboto nuoma Kaune

Kaip pašalinti alergenus namų sąlygomis

2025-01-24

kaip_pasalinti_alergenus_namu_salygomis__1_.jpg

   Galbūt jūs ar jūsų vaikas pradėjo dažniau sloguoti, užsikimšo nosis, pradėjo ją perštėti, pradėjo ašaroti akys.. Tai vieni iš simptomų rodančių, kad greičiausiai esate kažkam alergiški. Dažnu atveju tą nemolonų alergijos pojūtį, čiaudėjimą ir erzinančią slogą sukelia tokie alergenai kaip dulkių erkutės, žiedadulkės, augintinių plaukeliai ar pelėsis.

O kaip reikia su tuo kovoti namų sąlygomis?

Vaistai nuo alergijos tikrai veiksmingas metodas, tačiau jie neišsprendžia problemos kilmės. Norint pagerinti gyvenimo kokybę reikia pašalinti alergenus, o tai galima padaryti šiais metodais:

  • Reguliariai drėgnuoju būdu valykite dulkes nuo baldų paviršių su drėgnomis šluostėmis, nes kambario paviršiai yra tos vietos, kur nusėda visos dulkės, žiedadulkės ir plaukeliai, o valant sausuoju būdu dulkės tiesiog pasklis ore. Naudokite dulkių siurblius su HEPA filtru, kuris susiurbia ne tik dulkes bei plaukelius, bet ir smulkesnes daleles įskaitant dulkių erkutes, žiedadulkes.
  • Stenkitės turėti kuo mažiau kilimų, užuolaidų, kur įmanoma roletai ar žaliuzės. Patalynes, pagalves, užuolaidas ar dekius dažnai skalbkite aukštesnėjei nei 60 laipsnių temperatūroje bei reguliariai valykite ar plaukite vietas, kuriose augintiniai mėgsta ilsėtis.
  • Reguliariai iššukuokite ir maudykite augintinius ir neleiskite į miegamuosius kambarius, kur alergenų norite mažiausiai.
  • Naudokite oro valytuvus su HEPA filtru, padėsiančiu pašalinti ore esančius alergenus.
  • Palaikykite normatyvinį drėgmės lygį nuo 40% iki 60% naudodami drėgmės surinktuvą. Panaikinkite pelėsį, kitus grybelius drėgnose patalpose specialiomis pelėsio naikinimo priemonėmis. Ventiliuokite drėgnas patalpas.
  • Žiedadulkių sezono metu langus vertėtų laikyti uždarytus arba praverti tik po lietaus, kai nėra vėjo.
  • Reguliariai naudokite plaunantį siurblį giluminiam minkštų baldų, čiužinių ar kilimų valymui. Jis padės pašalinti ne tik purvus, bet ir dulkių erkutes, žiedadulkes bei augintinių plaukelius, kurie sukelia alergines reakcijas ir kenkia sveikatai.

Kokybiški baldų plovimo siurbliai gan brangūs, tačiau pas mus galite išsinuomoti labai draugiška kaina tiek plovimo siurblį Karcher Puzzi 10, tiek Karcher garo valymo aparatą, kuris panaikina 99,99% bakterijų, virusų ir alergenų, tiek pramoninius drėgmės surinktuvus už labai draugišką kainą ir pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.


Plaunančio siurblio nuoma

Drėgmės surinktuvo nuoma

Kaip išvalyti kraujo dėmes iš čiužinio ar baldų namų sąlygomis

2025-01-24

kaip_isvalyti_kraujo_demes_is_ciuzinio_ar_baldu__1_.jpg

    Kartais nutinka netikėtų situacijų, kurias reikia spręsti greitai. Viena iš tokių yra kraujo dėmių atsiradimas ant baldų, čiužinių, automobilio salono sėdynių ar kėdžių. Greitai reaguojant kraujo dėmes galima efektyviai išvalyti net ir namų sąlygomis.

Kraujo dėmės pasižymi tuo, kad kuo ilgiau jos įsigeria ir įsisenėja, tuo sunkiau jas išvalyti, todėl tik pastebėjus veikti reikėtų iškart.

Pagrindinis komponentas, kurį naudosime bus šaltas vanduo. Kyla klausimas, o kodėl būtent šaltas?

  • Naudojant karštą vandenį dėmė gali išplisti, todėl šaltas vanduo yra kur kas efektyvesnė kraujo valymo priemonė. Reikėtų suvilgyti skudurėlį ar kempinėlę šaltame vandenyje ir patrinti kraujo dėmę stengiantis jos neišplėsti.
  • Vandenilio peroksidas taip pat gali pasitarnauti kraujo dėmių šalinime. Reikėtų užlašinti jo ant dėmės ir palaukti keletą minučių, tada kruopščiai nuvalyti su drėgnu skudurėliu ar kempinėle šalto vandens. Verta prisiminti, kad vandenilio peroksidas turi balinančių savybių. Baltam čiužiniui žalos nepridarys, tačiau baldus, kėdes ar automobilio sėdynes gali pabalinti, todėl reikėtų nepersistengti per ilgai mirkant. Baigus – nuvalyti drėgnu skudurėliu ar kempinėle.
  • Soda sumaišyta su druska šaltame vandyje gali taip pat puikiai pasitarnauti naikinant kraujo plėmą. Reikėtų šiuos ingridientus sumaišyti lygiomis dalimis, pasigaminti pastą ir ją užtepus ant dėmės palikyti 15-20minučių. Vėliau nuvalyti su drėgnu skudurėliu.
  • Taip pat galima naudoti indų ploviklį. Valymo principas toks pat, tereikia šaltame vandenyje pamirkyti kempinėlę, uždėti kelis lašus indų ploviklio ir atsargiai įtrinti dėmę jos nepaskleidžiant plačiai. Nuvalyti su drėgnu skudurėliu.
  • Galima naudoti ir specialią chemiją, skirtą kraujo dėmėms naikinti, jei jų nepavyksta išvalyti namuose turimomis parankinėmis priemonėmis.


  • Taip pat galima naudoti plaunantį siurblį su specialia chemija. Kokybiškas plaunantis siurblys yra gan brangus, todėl visada galite pigiai išsinuomoti pas mus ir pašalinti kraujo dėmes paprastai, kaip tai padarytų profesionalios valymo paslaugos.


Plaunančio siurblio nuoma

Kaip panaikinti pelėsį namų sąlygomis

2025-01-23

pelesio naikinimas namu salygomis.jpg

    Pelėsio atsiradimas signalizuoja apie per didelį drėgmės kiekį. Atsiradus pelėsiui natūraliai kyla klausimas, kaip jį panaikinti. Yra įvairių profesionalių chemikalų, tačiau galima pabandyti kovoti ir namuose turimomis priemonėmis.

Actas – bene populiariausia buityje turima pelėsio naikinimo priemonė. Jo pagalba galima naikinti pelėsį, grybelį ar nemalonius kvapus. Tikriausiai kiekvienuose namuose yra acto, todėl tereikia jį supilti į purkštuvėlį ir gausiai užpurkšti ant pelėsiu pasidengusių paviršių. Paliekame bent valandą pamirkti ir nuvalome sukudurėliu. Procesą galime pakartoti.

Citrinų sultys – tai taip pat labai veiksminga priemonė, kurią galima rasti kiekvieno šaldytuve. Panašiai kaip ir actu – citrinos rūgštimi apipurškiame pelėsiu padengtą pavrišių ir po kurio laiko nusausiname.

Soda – dar viena priemonė, iš kurios galima pasigaminti pelėsį naikinančią priemonę namų sąlygomis. Šaukštą sodos reikėtų ištirpinti stiklinėje ir gausiai apipurkšti pelėsiu padengtą paviršių. Neturint purkštuvėlio galima tiesiog gausiai sudrėkinti kempinėle. Po kurio laiko kruopščiai nuvalome šluoste.

Vandenilio peroksidas – šis natūralus dezinfekantas pagelbės ir kovoje su pelėsiu. Tereikia pamirkyti kempinėlę vandenilio perokside ir apiplauti pelėsio paveiktą plotą. Vėliau po 15-20 minučių krupščiai nuvalyti su drėgna šluoste.

Eteriniai aliejai ar arbatmedžio aliejus taip pat gali puikiai pasitarnauti bandant panaikinti pelėsį ir nemalonius kvapus.

Visos šios priemonės yra veiksmingos, tačiau reiktų nepamiršti, kad būtina pašalinti pagrindinę priežastį, dėl kurios atsirado sąlygos pelėsiui įsiveisti. Reikėtų užtikrinti norminę patalpos drėgmę (nuo 40% iki 60%).
Kokybiški ir tikrai veiksmingi drėgmės surinktuvai yra gan brangūs, tačiau galite jį pigiai išsinuomoti pas mus ir pagaliau nugalėti pelėsį.


Drėgmės surinktuvo nuoma

Kaip sumažinti drėgmę patalpose

2025-01-22

kaip sumazinti dregme patalpose.jpg

   Per didelis drėgmės kiekis patalpose gali sukelti įvairių problemų, tokių kaip aprasoję langai, pelėsio bei nemalonų kvapų atsiradimas. Svarstant kaip pašalinti pelėsį ir panaikinti blogus kvapus pirmiausiai reikėtų suprasti problemos šaknis, dėl ko visa tai atsirado.

Dažniausiai pelėsis, rasoti langai ar nemalonūs kvapai atsiranda dėl per didelio drėgmės kiekio patalpoje, todėl natūraliai kyla klausimas, kaip sumažinti drėgmę, kad būtų galima pradėti kovoti su tomis nemalonis pasekmėmis.

O kokia drėgmė turi būti patalpoje, kad pelėsis ir įvairios bakterijos nustotų bujoti ir langai nustotų rasoti?

Optimalus drėgmės kiekis gyvenamose patalpose yra nuo 40% iki 60%, o nepatenkanti į šiuos rėžius drėgmė gali kenkti tiek žmogaus sveikatai, tiek pastato konstrukcijai.

Kaip reikėtų sumažinti drėgmės kiekį namuose ar patalpose?

  •      Vienas iš naudingų būtų yra natūraliai pravėdinti patalpas pravėrus langus bent keliolika minučių kasdien.
  •      Pasirūpinti, kad drėgmė iškart būtų surenkama, pavyzdžiui virtuvėje gaminant maistą – įjungtas gartraukis, sudžiovus skalbinius ant džiovyklos ar po maudynių duše – būtų įjungtas vonios kambario ventiliatorius.
  •      Naudoti drėgmės surinkėjus ar oro sausintuvus surinkti jau patalpoje esančiam drėgmės pertekliui.

Geriausi drėgmės surinktuvai rinkoje yra dažniausiai skirti pramonei: patalpoms po betonavimo, tinkavimo ar dažymo sausinti, tačiau jie puikiai pasitarnauja ir kovojant su pelėsiu bei rasojančiais langais.


Drėgmės surinktuvai yra gan brangūs, bet juos galima nebrangiai išsinuomoti pas mus ir pašalinti perteklinę drėgmę, kuri pridaro tiek problemų: skatina pelėsio, blogų kvapų atsiradimą bei stabdo statybos, remonto darbus.


Pigi drėgmės surinktuvų nuoma

Langų valymo roboto privalumai ir trūkumai

2025-01-21

ar_langu_valymo_robotas_tikrai_veiksmingas_hobot2s.jpg
        Vienas įkyriausių ir neišvengiamų darbų yra langų valymas. Dažnai šiam darbui prisiruošti reikia nemažai valios. Pradeda kilti klausimas, gyvenam 21 amžiuje, nejaugi nėra prietaisų, galinčių palengvinti šį ne itin malonų procesą?

Langų valymo robotas yra vienas iš sprendimų, bet natūraliai kyla klausimas ar apskritai langų robotas veiksmingas?

Atsakymą į šį klausimą langų robotų pardavėjai yra paruošę labai teigiamą, nes jie yra suinteresuoti parduoti kuo daugiau prietaisų.

Pardavėjai akcentuoja:

  •        Laiko ir pastangų taupymą;
  •       Aukštą valymo kokybę;
  •       Patogumą – nereikia įdėti daug fizinio darbo;
  •       Saugumą – nereikia lipti ant kopėčių ir aukštai siekti;

Bet klientų atsiliepimai apie langų valymo robotus būna ne visada tokie pozityvūs. Net ir patys naujausi, greičiausi rinkoje langų robotai su dirbtinio intelekto funkcijomis vis dar nėra tobuli ir netiks kiekvieno kliento poreikiui.

Pagrindiniai akcentuojami minusai yra:

  •        Dažnas roboto perkėlimas nuo vieno stiklo ant kito – tai įpareigoja būti šalia, kol robotas duos signalą ir jį bus galima perkelti ant kito lango, o visas procesas užtrunka ilgiau nei tikėtasi.
  •       Taip pat, pastebimas dažnas užstrigimas, kai roboto šluostės ar vikšrai per daug sudrėksta.
  •        Dar vienas dažnas trūkumas yra negebėjimas kokybiškai išplauti įsisenėjusių purvų ant stiklo bei musių paliktų „žymių“.
  •       Kaikurie rinkoje esantys robotai yra pusapvalės formos, todėl niekaip neišvalys kampų. Kvadrato formos robotai šiuo atžvilgiu pranašesni.

Pagrindiniai langų valymo roboto privalumai yra:

  •          Saugumas - išvalo didelius ir aukštus vitrininius langus, balkono langus, kuriuos būtų pavojinga valyti rankiniu būdu.
  •          Reikalauja mažiau pastangų - nereikia fiziškai vargti, robotas atlieka darbą už jus, tereikai jį prižiūrėti.
  •          Laiko taupymas - sutaupo laiko, jei šalia valymo užsiimate kita veikla, pavyzdžiui skaitote knygą ar dirbate kitus darbus, nes  nuolat stovint ir stebint kaip robotukas valo langus – laiko nesutaupysite 
  •          Universalumas – kai kurie modeliai tinka ne tik langų, bet ir keramikinių paviršių, veidrodžių valymui.

Ar verta pirkti langų valymo robotą galite atsakyti sau patys įvertinę savo poreikius:

  •         Kaip dažnai valote langus;
  •        Kiek daug langų turite;
  •        Ar verta turėti prietaisą, kurio didžiąją laiko dalį nenaudosite, ir kuris greitai morališkai pasens bei reikalaus nuolatinės priežiūros, valiklio ar šluosčių atnaujinimo;

Visada prieš perkant galite išsinuomoti ir pasibandyti mūsų siūlomą kvadrato formos rinkoje vieną greičiausių ir pažangiausių robotų Hobot2s.


Hobot 2S Nuoma


Kaip pašalinti šlapimo kvapą iš baldų, kilimų ar čiužinių

2024-03-05, Komentarų nėra
kaip pasalinti slapimo kvapa is baldu kilimu ar ciuziniu

Augintiniai ir vaikai mums suteikia labai daug džiaugsmo, sukuria smagiausius gyvenimo prisiminimus. Bet...
Gyvenime viskas nėra rožėm klota, todėl tenka susidurti su tokiais mažais „džiaugsmeliais“ kaip šlapimas, jo nemalonus tvaikas ir dėmės ant baldų, kilimų ir čiužinių.
Nemaloniems kvapams pašalinti yra keletas paprastų metodų. Tam reikės buityje naudojamų priemonių, tokių kaip actas, soda arba vandenilio peroksidas.

Jei augintinis ar vaikas prišlapino ant čiužinio, baldo ar kilimo ir dėmė nespėjo išdžiūti – tam gali užtekti acto ir vandens mišinio. Actą reikėtų lygiomis dalimis sumaišyti su vandeniu ir tuo tirpalu apipurkšti arba kempinėle suvilgyti apšlapintą plotą.

Actas pašalins šlapimo kvapą, tačiau šis mišinys vis dar bus įsigėręs į baldą, kilimą ar čiužinį, todėl jį „ištraukti“ padės kepimo soda. Reikėtų apiberti plotą kepimo soda ir palikti, kad milteliai sutrauktų visą mišinį į save ir po keleto valandų sodą bus galima nusiurbti nuo baldo siurbliu.

Jei dėmės pamatytos per vėlai ir jau įsisenėjusios – į pagalbą ateis vandenilio peroksidas. Apie 200ml vandenilio peroksido reikėtų sumaišyti su 2-3 šaukštais kepimo sodos ir puse dangtelio skysto skalbiklio. Šiuo mišiniu reikėtų padengti dėmę, o po keleto valandų nudžiuvus – sodą nusiurbti nuo paviršiaus siurbliu. 

Tačiau vandenilio peroksidas gali paveikti audinio spalvą, ją šiek tiek išbalinti, todėl ant baldų ar kilimų reikėtų pradžioje pasitestuoti mažiau matomose baldų vietose, kad nebūtų pakenkta audinio spalvai.

Jei šiais metodais nemalonių kvapų ir dėmių pašalinti vis tiek nepavyksta arba neturite kantrybės laukti – galite jį išplauti plaunančiu siurbliu giluminiu būdu, kuriuo greitai ir kokybiškai pašalinsite visus nemalonius kvapus ir dėmes.
Pigi siurblio nuoma Kaune:

Kontaktai susisiekti



Automobilio salono valymas namų sąlygomis

2023-02-16

Automobilio cheminis salono valymas

Automobilio sėdynės bei kiti medžiaginiai grindų ar sienelių apmušalai, kaip ir visi dažnai naudojami baldai, bėgant laikui, išsipurvina. Lauke pilant lietui ar po vasariškų maudynų ežere, o galbūt po intensyvaus sporto ir neturint galimybės persirengti – medžiaginės automobilio sėdynės nusidažo akis badančiomis dėmėmis. O galbūt išdribęs kebabo padažas, batais atneštas purvas ar augintinių bei vaikų paliktos „žymės“ signalizuoja, kad laikas išsivalyti automobilio saloną!

Bet profesionalus automobilio salono valymas yra gan brangus malonumas…

Natūraliai kyla klausimas:

Kaip išsivalyti automobilio sėdynes namų sąlygomis?


Automobilio sėdynės bei salonas gali būti medžiaginis arba odinis.

Kaip išvalyti odinį automobilio saloną?


Odinį saloną galima išvalyti nagų lako valikliu arba spiritu. Vatos tamponėlį reikėtų pamirkyti nagų valiklyje ar spirite ir trinti kol dėmė pasišalins. Po to reikėtų nuplauti nagų valiklį ar spiritą naudojant šiltą vandenį sumaišytą su indų plovikliu.

Taip pat odą valyti galima ir su namuose turima dantų pasta. Naudojant švelnų šepetėlį reikėtų atsargiai įtrinti dėmėtą paviršių, derėtų nepamiršti ir siūlių, nes jose kaupiasi daugiausiai purvo.

Ūkinis muilas pamirkytas šiltam vandenyje ir įtrintas į odinę sėdynę taip pat gali pasitarnauti ne ką prasčiau nei specialios ir nepigios odinės medžiagos valymo putos. Tiesiog reikėtų gerai įtrinti muilu dėmėtas vietas, leisti šiek tiek įsigerti į odą, ir tada kruopščiai nuvalyti drėgna servetėle.

Specialios odiniam paviršiui valyti skirtos putos taip pat puikiai išvalys odinį saloną, tačiau reikia pasitarti su specialistais, kad pastangos nenueitų vėjais įsigijus nekokybišką priemonę.

Kaip išvalyti medžiaginį automobilio saloną?


Gazuotas vanduo yra vienas iš sprendimų. Reikėtų užpilti jo ant medžiaginės sėdynės dėmės ir šepetėliu įtrinti. Tada švariu rankšluostėliu reikėtų nušluostyti.
Acto mišinys su šiltu vandeniu taip pat gali puikiai pasitarnauti. Į mišinį dar galima įlašinti šiek tiek indų ploviklio. Šį tirpalą gerai įtrynus šepetėliu į automobilio salono gobeleną, reikėtų vėliau nuplauti švariu vandeniu ir nusausinti. Tokia kombinacija padės pašalinti ne tik dėmes, bet ir nemalonius kvapus.
Kepimo soda sumaišyta su šiltu vandeniu taip pat gali daryti stebuklus. Puodelyje šilto vandens reikėtų ištirpinti 2-3 šauktus kepimo sodos. Mišiniu ištrinti dėmėtas vietas, jei dėmė labai giliai įsisenėjusi – vertėtų skirti daugiau laiko tirpalui įsigerti į medžiagą, bent 20-30min. Nudžiūvus kepimo sodą galima nusiurbti siurbliu.
Skystas skalbinių ploviklis sumaišytas su šiltu vandeniu taip pat gali praversti. Mišinį reikėtų įtrinti į medžiagą ir šaltu vandeniu bei rankšluostėliu nuvalyti tirpalo liekanas.

Cheminis salono valymas namų sąlygomis

Automobilio salono cheminis valymas yra bene geriausias sprendimas norint pašalinti įsisenėjusias dėmes ir purvą. Plaunantys siurbliai veikia purškimo ir susiurbimo principu, todėl ne tik giliai į medžiagą prileidžia valymo priemonės, bet ir galingai ją išsiurbia su visais purvais, o gobelenas išdžiūsta daug greičiau bei tolygiai.

Giluminis automobilio medžiaginio salono valymas nėra raketų mokslas, nereikalauja specialių žinių ir atliekamas gana greitai. Kokybiški plaunantys siurbliai kainuoja gan brangiai, tačiau mes siūlome profesionalų pamėgtą Karcher Puzzi 10/1 išsinuomoti neįtikėtinai pigiai. Kokybe įsitikinsite patys. Specialia valymo chemija pasirūpinsime už jus.
Norėdami pasiteirauti spauskite
ČIA

Giluminis lovos čiužinio valymas - plovimas

2023-02-09, Komentarų nėra

Giluminis lovos čiužinio valymas - plovimas


Lova yra vieta, kurioje praleidžiame beveik trečdalį gyvenimo. Kartais įvyksta nenumatytų nutikimų, per kuriuos čiužinys išsiterlioja, išsipurvina, prisitraukia nemalonių prakaito kvapų (ligos metu gausiai prakaituojant), bei tampa namais dulkių erkutėms ar kitiems alergenams.


 O kartais nepavyksta išvengti ir mažylių nenumatytos „avarijos“. Čiužinys įsigeria šlapimo, kurio dėmes ir kvapą išvalyti ne taip lengva.

Per didelė prabanga po kiekvieno čiužinio „apsidėvėjimo“ pirkti vis naują, todėl yra patrauklesnis sprendimas!

Kaip išsivalyti lovos čiužinį plaunančiu siurbliu?


Yra keletas etapų:

  1. Pirmiausia, čiužinį reikia išsiurbti sausuoju būdu. Taip bus ištrauktos paviršiniame sluoksnyje esančios dulkės, plaukeliai, senos odos liekanos bei dulkių erkutės. Nepakenks ir šiek tiek padaužyti delnu, kad sukiltų truputį giliau stūksančios dulkės. Ir dar kartelį nusiurbti.

  2. Kitas etapas – čiužinio giluminis plovimas plaunančiu siurbliu. Jis pradedamas pasiruošus specialią nealergizuojančią chemiją. Pagaminus jos tirpalą su plaunančiu siurbliu ar specialia apipurškimo įranga (purkštuvu) apipurškiamas čiužinio paviršius ir paliekama 5 – 10min chemijai gerai įsigerti ir suminkštinti įsisenėjusius purvus ir dulkes.
     Dėmėtas vietas rekomenduojama pašveisti šepetėliais ar skudurėliais.

  3. Tada plaunančiu siurbliu nusiurbiamas čiužinio paviršius ištraukiant visą drėgmę ir purvą. Dauguma plaunančių siurblių turi funkciją vienu metu purkšti chemiją ir iškart nusiurbinėti.

  4. Galiausiai – skalavimas. Skalaujamas čiužinio paviršius vandeniu, kad būtų išvalyta plovimo chemija. Plaunantis siurblys užpildomas vandeniu ir naudojant „purškimo – nusiurbimo“ funkciją – nusiurbinėjama.

Viskas.

Čiužiniu vėl bus galima naudotis po 6 - 12h

Profesionalų ir mėgėjų pamėgtą plaunantį siurblį Karcher Puzzi 10/1 galite išsinuomoti už labai patrauklią kainą paspaudę:

ČIA




Įkelti daugiau

Naujausi įrašai

  • Kaip pašalinti drėgmę po statybų, betonavimo, tinkavimo, dažymo ar kitų remonto darbų?
    2025-05-09
  • Kodėl rasoja langai ir ką daryti, kad nerasotų?
    2025-05-09
  • Kaip pašalinti drėgmę iš namų, rūsio ar automobilio salono
    2025-05-08
  • Magnetinis langų valytuvas – Ar tikrai veiksmingas?
    2025-02-21
  • Baldų pervilkimas ir restauravimas. Ar verta?
    2025-02-07
  • Kaip išvalyti makiažo, tušo, lūpdažio ar dirbtinio įdegio dėmes iš baldų
    2025-02-06
  • Kaip išvalyti flomasterio bei markerio dėmes namų sąlygomis
    2025-02-05